vivatisCZ

Má seznamka právo blokovat mi zprávy?

Dobrý den na seznamce jsem se choval slušně jen jsem slečně doporučil konkurenční seznamku avšak později jsem zjistil, že se jí tyto zprávy nedoručejí, protože to administrátor blokuje.

Nejlepší odpověď
Alesh

To si jako na seznamce posíláte odkazy na jiné seznamky, abyste se seznámili jinde? 🙂

Další odpovědi
klumprt

Myslím, že seznamka si může v tomto směru dělat téměř co chce. Pokud ovšem šlo o soukromou zprávu, kterou neměl nikdo kromě adresátky číst, pak by se seznamka tím, že do těchto zpráv čumí, mohla dopustit protiprávního jednání. Ovšem zase jedině v tom případě, že jste předtím neodsouhlasil seznamce nějaké podmínky čumění do skryté korespondence umožňující.

Arne1

Seznamky často automaticky blokují zprávy s osobními odkazy – telefonní čísla, emailové adresy, webové adresy. Chrání tím uživatele i své zájmy.