repriza22

Dopustil se Facebook ilegální činnosti v souvislosti s kauzou Cambridge Analytika, nebo je to čistě v morální rovině?

Např. když A. Kogen z oné aplikace vyždímal určité informace, měl Facebook povinnost zabývat se, kam dál tyto informace poputují? Není to záležitost čistě mezi CA a Kogenem, kterému společnost lhala o úmyslu koupě dat? Příp. měl Kogan (příp. mají jiní vlastníci podobných citlivějších informací) povolení dále prodávat získaná data (např. za stejným úmyslem, ke kterému byla data prodejci prvně poskytnuta)?

Odpovědi
JájsemRaibek

Na tvou odpověď může odpovědět pouze soud a nikdo jiný. Jen případný soud bude mít k dispozici veškeré materiály – důkazy, aby mohl adekvátně rozhodnout.