Neguš

Má někdo zkušenosti nebo znalosti s používáním Piascledine 300 jako kloubní výživy?

Piascledine je založen na olejích z avokáda a soji oproti přípravkům Proenzi 3,GS Condro,Geladrink ap.,které obsahují hlavně glukosamin a chondroitin.Zajímá mě hlavně mechanismus působení a účinnost.Děkuji

Nejlepší odpověď
Pájo

Z reakcí pacientů vím, že je dobré preparáty prostřídat… jen tak zjistíte, který preparát vám osobně vyhovuje nejvíce.

Piascledine 300 je u nás předepisován o 107.

Další odpovědi
Wang

Piascledine 300
je fytofarmakum-antirevmatikum.

Příbalový leták:
http://www.ais­lp.cz/cgi-bin/mvaihtml.cgi?AC­T=dLl0000000049688&CTR=C­IA&IDE=PHX

mosoj

Zde je napsáno že se obě skupiny ( chondroitinové a piascledinové) účinky neliší.
http://www.tri­bune.cz/clanek/20972-piascledine-muze-u-artrozy-pomoci

Osobně ale dávám přednost chondroitinové formě, navíc s obsahem glukosamin sulfátu, MSM a hydrolyzátu ( želatiny).

Užívám již léta Geladring forte – kapsle se 100 % účinkem. Nemám důvod hledat jinou formu léku.

terry

Zkušeost nemám.
Jen ještě doplním již zde uvedené, záleží také na použitém Glukosamiu. Zda je to sulfát nebo HCl. Je v nich velký rozdíl. Sama jsem to na účincích pocítila.