zjentek

Má mléčné zbarvení mikrovlnného nádobí/skla nějaký zvláštní význam?

Proč mají všechny ty skleněné misky, grnky, talíře vždy mléčné zabarvení?

Odpovědi
Kepler

Nemusí mít mléčné zbarvení, může být i průhledné nebo všelijak zbarvené. Myslím, že to nemá žádný zvláštní význam. Proč jsou všechny pračky bílé?

Edison

Keplere, tvá poslední otázka je špatně: Proč jsou nevěsty vždy v bílém? Všechny domácí spotřebiče se většinou dodávají v bílém… 😁