Agneta

Má medvěd jedoucí na kole přednost i zleva?

Já bych řekla, že jsou medvědi často v myšlenkách, to ví přece každý , a tak by měli mít přednost :DDD

Odpovědi
jirkec

Medvěd na kole, jakožto řidič, přednost z leva nemá na křižovatce bez úpravy přednosti. Pokud se jedna o křižovatku s upravenou předností, je povinen se ji řídit. :D

anonym

Jsi dost čitelná Petro

bolak

Přesně na týdle votázce jsem ztratil v autoškole při testu 2 body.

Kankys

Nemá.

honza19hk

proč by měl.
přednost zleva :-/ Jsme snad v Anglii?