mudrc

Má lék URINAL-AKUT léčebné účinky na pánský svěrač ?

dosti těžko se zadržuje potřeba močení ( při v kině )

Nejlepší odpověď
bolak

Nevím jestli má urinal léčebné účinky na svěrač, ale pokud ano, rád bych natočil reklamní spot.
Už mám i závěrečnou hlášku:

„URINAL – drží sval…“

Další odpovědi
Pájo

Na svěrač jako takový (pevnost jeho sevření) doplněk stravy (NIKOLI lék) URINAL-AKUT účinek nemá. Navštivte urologa, jak tu již radili jiní.

venkovan

Jediná rozumná odpověď je jít k urologovi, nechat si vyšetřit prostatu a brát léky které lékař předepíše či doporučí.
Všechny volně prodejné léky na močové ústrojí skrývají nebezpečí, že pokud pacient je bude dlouhodobě brát a neprojde lékařskou prohlídkou, mohou skrýt i velmi vážné onemocnění.

Dodos

Urinal jsou v podstatě brusinky, vhodný a účinný je při infekci / zánětu močových cest. Na zadržování moči by vliv mít neměl. Zeptej te se v poradně na www.klubzdravi.cz

Zdroj: www.uroinfekce.cz