zjentek

Má mít reklama takový účinek?

Vždy, když se kouknu na zelenýho alzáka, tak vzpomenu na boláka. Proč? Jde o správný účinek reklamy? Nebo jde o účinek zvrácený (funguje opačně)?

Účinek reklamy.

Nejlepší odpověď
Kepler

To jsou takové ty různé asociace, které si bůhvíjak člověk vytvoří. Já když vidím boláka, vybavím si Poláka. V každém případě alzák funkci pozitivní reklamy netvoří, skoro každý ho nenávidí (snad kromě příbuzného aliendrona). Vědí to všichni, kromě menagementu Alzy, kterému ani nevadí, že je jejich e-shop hodnocen jako ZDALEKA nejhorší v ČR.

Další odpovědi
marci1

Bolak zřejmě viděl reklamu Alzáka. Taky se dlouho neozval. 🙂
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=xnrnPJil1Jg

aliendrone

Ano, má. Je to perfektní reklama, asi KAŽDÝ zná tu otravnou zelenou tlamu s hlasem, za který bych nechal před popravou ještě dloooouho mučit. Jenže právě votogo. :)

Naštěstí ke mně už nechodí, vídám ho jen nahodile u jiných. BTW – jen Kepler si může myset, že je to můj příbuzný, ostatní ví, že jsem nejkrásnější, takže je to z principu vyloučeno. Nebo to COSI významně naznačuje o Keplerově vkusu a smyslu pro krásu! ;) :D
A víš ty co znamená zelená kaše na chodníku? Aliendrone potkal Alzáka a (jak jinak) vyhrál! ;) :D :D

anonym

Reklama je dobrá i pokud vyvolává negativní emoce. Kdyby půl minuty v reklamě na tampóny žvýkala použitý kus krajta obrovská, zřejmě by to vyvolávalo podobně negativní emoce, přesto ale … lidé by si to rozhodně zapamatovali, a mluvili by o tom – i takto absurdní reklama by prostě fungovala a plnila svůj účel.

Řešení ? Nedelat ze sebe ovci a reklamy nesledovat vůbec. Dnes máme spoustu možností jak toho dosáhnout, prvním krokem je odpojit od televizoru anténu a požady sledovat pomocí archivů nebo aplikací typu sledovanitv.cz, které umožňují reklamy ručně či automaticky přeskakovat.

led

Alzak je presne ten typ, čo svojou aliendronovskou neľudskosťou agresívne bez zábran upúta cieľové skupiny. Je ako hmyz, zalezie všade, už mám strach, že otvorím špajzu a alzák sa tam kŕmi mojimi zásobami.
Prirodzene, každý si vytvárara svoju asociáciu na základe svojich, alebo prevzatých názorov a skúseností.