annas

Má každý šanci, pokud si uvědomí, že „nikdy nesmí říct, že nemá šanci, jinak se dostane do zoufalé situace?“

Autor
J. Riley

Zdroj- ČAsopis Vitae č. 11 z listopadu 2023

Nejlepší odpověď
aliendrone

Tak klasická věda říká, že vše je možné. Pokud tedy nebylo dokázáno, že je to nemožné. Jenže dnes jsme dál a víme, že celé jsoucno je o PRAVDĚPODOBNOSTI. A tedy i to, co je v klasickém pojetí bráno jako nemožné je nutné pojímat jako extrémně nepravděpodobné. Takže ANO. 🙂

Další odpovědi
led

Je to pravda,
ako príklad, veď aj tu v odpovediach na túto otázku mali šancu dve odpovede.
aliendrone chopil svoju šancu za pačesy a so svojou extrémnou pravdepodobnosťou sa nedostal do „zoufalé siltuace“
elkon sa žiaľ, svojim záporným pohľadom na šancu do tej bezbodovej „zoufalé beztíživé siltuaci“ prebojoval.

Drap

Bývá to tak. I v tomto však platí, že ne vždy to tak musí být

elkon

Myslím si, že nejlépe se má ten, kdo se podobnými myšlenkami nezabývá. Nic jej tak netíží.

paul1

To mi připomenulo dávno minulé mládí, když jsem „otravoval“ jednu hezkou dívku, starší o dva roky (mně bylo 16, ale vypadal jsem na víc). Ta mi tenkrát řekla, že nemám šanci a byl jsem z toho dlouho špatný. Dnes si myslím, že jsem to měl ještě zkoušet a ne to hned vzdát a propadnout černým myšlenkám. Nakonec mne z toho vyléčila spolužačka Jana.

carlos111111

Stal jsem se obětí podvodu, ale když jsem viděl příspěvek o půjčce o tom, jak žena se třemi dětmi získala půjčku z nabídky půjčky Mr. Christ Harmony, byl jsem zdrcen. Právě jsem dostal půjčku schválenou 5. září 2023 a půjčku jsem obdržel 6. září 2023. Pokud jste ve finanční krizi, neváhejte kontaktovat tohoto soukromého věřitele, který poskytuje půjčku s 2% úrokovou sazbou po celém světě . Získejte svou legitimní půjčku v nabídce půjčky Mr. Christ a přestaňte ztrácet čas s falešnými věřiteli. Kontaktujte nyní e-mailem: christharmonyloanfund@gmail.com

aliendrone

led>>> Ó čokoládičko mléčněoříšková, děkuji za uznání. To jsem si jistě vysloužil tím, že jsem TAK KRÁSNÝ a chuděra elkon ne. 😉 😁 😁

led

aliendrone, modrozelený mimozem, nezáviďte elkonovi…