Otazník18655

Má Glami.cz nějaký kamenný obchod nebo sklad, kde je možné si oblečení osobně vyzkoušet?

Nějaké zkušenosti někdo??

Portál znamená, že ta stránka nabízí odkazy na produkty z jiných stránek? Díky.

Nejlepší odpověď
Edison

Glami není obchod, ale portál. Takže NE.

Další odpovědi
anonym

… ne je to čistě online eshop s falešnými slevami (rozuměj: předražený i s aktivní slevou)

anonym

Portál (viz https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Internetov%C3%BD_por­t%C3%A1l ) to není, je to eshop.

anonym

portálem by u nás spíše byla heureka.cz nebo zbozi.cz ačkoliv pro ty se ujalo nakonec jiné specifičtější označení. Glami mezi ně ale určitě nepatří.