dust8

Má firma u níž je člověk zaměstnán opravit prac. pomůcky, jenž byly před předáním používané? Je na to nějaký paragraf?

Případně jak byste pak řešili situaci kdy byste rádi, aby firma opravila vybrané pomůcky?

Odpovědi
JežíšKristus

Pracovní pomůcky jsou upraveny v zákoníku práce, jistě paragraf dohledáte. Ale pozor – zákoník práce je v ČR hromadně porušován. Zejména pak ve vztahu k lékařům a agenturním pracovníkům.

Dochy

Obávám se, že otázka není příliš srozumitelná. Jaké pomůcky? K čemu? Kdo a jak je poškodil?