muhamed

ma cenu se poprat kdyz…

Dneska me na zapase tak vytocil jeden cigan nebudu rozepisovat co rikal proste nadaval. Padlo neco aji do rodiny atd… ale jen tak co byste delal vy? Kdyby tak nadaval, ale i kdyby to nebyl cigan

Nejlepší odpověď
iceT

S onima se raději do ničeho nepouštět,nikdy nevíš,kolik jich vyskáče zpoza roha,abys pak nedopadl hodně špatně.To víš,oni můžou,ty nesmíš…A jinak celkově-s idioty se nemá smysl vůbec bavit.
Doplňuji:
http://www.you­tube.com/watch?v=QjI00NT­3Mqs

Další odpovědi
Rommart

Já osobně sice nemám Cikány v lásce, nicméně si myslím, že prát se kvůli nějakému omezenci nemá absolutně cenu. Vesměs je pak výsledek takový, že provokatér z toho vyklouzne a osočený zaplatí. Nicméně správná česká facka ve správný okamžik nemůže uškodit, ba naopak.

mojitek

cikán nebo čech,to je fuk,dostal by prostě do huby

anonym

Neber si nikdy nic osobně, i kdyby ti řikal kdokoliv cokoliv, třeba úplně ty nejhorší věci a chtěl urazit Tebe, ve skutečnosti to nemá vůbec nic společného s Tebou, je to problém jen a jen jeho. On má problém ve své hlavě a Ty se nesmíš nechat vyprovokovat. Pokud ho zmlátíš, vůbec nic tim nezískáš. Jeho nezměníš a navíc mu můžeš udělat nehodou něco vážného nebo on Tobě… Někdy je to těžký nevypěnit, ale správný bojovník nikdy neútočí na někoho jen kvůli řečem. Vždy jen v sebeobraně.
Doplňuji:
PS. Nebo při nutné obraně někoho z blízkých.. 😉

Lukasy

Sice by si to zasloužil, ale proč si špinit ruce nějakym ubožakem, natož cigani ti mužou tě okradnou,zbit a jsi rasista a vinny ty…

Damiana

Záleží na tvé povaze a temperamentu. Já osobně, jako žena, si myslím, že násilí nic neřeší, ale u některých lidí by bylo na škodu, kdyby jim „nepřistála“. To by jeden musel být někdy absolutně splachovací – je to i o situaci. Reakce na danou situaci (viz Mackův facan Rathovi pro urážku na cti) je ale vždy „lepší“ než zákeřně motivovaný útok (viz Menzel s rákoskou skrytou pod sakem).
Btw – Cikány bych „vychovávala“ na potkání a preventivně.