PetaKo

Má Calvin Klein kvalitní spodní prádlo?

Nejlepší odpověď
Drap

Někdo ho považuje za hodně kvalitní, jiný za ne příliš kvalitní. Záleží na tom, jaká máš kriteria pro kategorii kvalitní.

Další odpovědi
aliendrone

Nestěžuji si. Ale fakt je, že moje pozadelka byla od mládí navyklá na echtovní bolševické trencle z jakostní pytloviny (nebo co to bylo), tak je možné, že mám nízké nároky. ;) :) :D

led

Calvin Klein patrí medzi špičku.

ivzez

Nevím, jaké spodní prádlo nosí.

orestez

Snad pouze velká písmena která musí na insta. CK je spíš americký fetiš.

Cermak

Za mě teda rozhodně. Mají úžasně jak dámské tak i pánské prádlo www.trenyrkarna.cz

vysmek ondra

U takové deignovky možná půjde kvalita chvilkami stranou. Já třeba nakupuji prádlo z https://www.in­timidea.cz/ a s materiálem či velikostí jsem nikdy neměl nejmenší problém.