Jennie

Kde prosím sehnat levné damské spodní sportovní prádlo od Calvin Klein? (I přes internetový obchod-jaký?)

Odpovědi
Drap

Levně? V tom případě se zeptej u asijských prodejců.

Kepler

Fakt jsem to nikdy nesháněl, ale stačilo okopírovat kousek tvého textu, zadat do vyhledávače a ehle: je to tu za pár vteřin https://search­.seznam.cz/?q=dam­sk%C3%A9+spod­n%C3%AD+sportov­n%C3%AD+pr%C3%A1dlo+od+C­alvin+Klein&oq=dam­sk%C3%A9+spod­n%C3%AD+sportov­n%C3%AD+pr%C3%A1dlo+od+C­alvin+Klein&sou­rceid=szn-HP&sgId=4VooD­JIPLeufhBQ3uSAR­kNwoknZ7ki47kiq­bYG-ok7%3D%3D&thr­u=&su=&aq=