12kolemjdouc

Ma byt hluboky něco společného s tím být citlivy?

Můžete být hluboky a nebýt vysoce citlivý zároveň? Jak spolu souvisí tyto dva pojmy?

Odpovědi
da ny

Co si představujete pod pojmem „být hluboký“?
🙂 😉 🙂
Hluboký může být zájem, hluboký spánek, hluboké bezvědomí, hluboká voda, zkoumat něco do hloubky…..
Citlivý člověk nemusí (často nemá) mít žádné hluboké myšlenky. Není hluboký……
https://www.kou­le.cz/novinky/10-podivnych-a-zaroven-hlubokych-myslenek-na-ktere-lide-prisli-ve

elkon

Hluboký co, citlivý co.

paul1

To říkal František Ringo Čech, když navazoval známost: Mohu Vás hluboko milovat? Opravdu hluboko?" To říkal tehdy, když měl do nějaké slečny investovat např. za večeři, aby jeho vydání nebyly zbytečné 🙂.

Filip84

Jak může mít něco společného to, v jaké hloubce je byt, s tím, jestli je někdo citlivý? A byty se stavějí do hloubky? Ty jsi krt, nebo co? Jestli ano, tak se přejmenuj na Krta, Mravence už tu máme. 🙂

Buďto už to nehul, nebo začni žrát prášky na hlavu, co máš, vážně! 🙂