Mirek Darvas

Mají budoucnost automechanik nebo truhlář?

Automechanik (opravář aut na benzín)
Co má budoucnost? Četl jsem, že auta na benzín budou do roka 2025 a potom skončí jejich výroba a budou auta na elektřinu.

Má automechanik nebo truhlář budoucnost?

Nejlepší odpověď
Nassin

A to si jako myslíš, že ty elektro auta nebudou poruchová nebo nebudou bourat? Pravda je, že i truhlář má budoucnost.

Další odpovědi
da ny

Dobrý a budoucí automechanik si poradí s každým autem, (benzín, nafta, plyn, elektromobil, nebo a třeba vyjetý olej). Takový má budoucnost. I kdyby atomobily jen létaly.
Někde truihláři chybí. Jiný se, jako OSVČ sotva uživí (kvalitní ruční výroba ze dřeva je pro zákazníka drahá. Pracuje třeba pro prodejny s nábytkem (odborná montáž).

Drap

Každý má nějakou budoucnost.

xiperio

Když bude šikovný, tak ano. Dřevo se používá furt a auta a na spalovací motory budou jezdit tak ještě hodně dlouho. A veteráni tak furt.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nassin

Nepíše se malé písmeno ve slově truhlář? Já bych jen upozornil soušku.
Má automechanik nebo Truhlář budoucnost?

Mirek Darvas

jo děkuji budu si dávat na to pozor