Nela56

Lze zmenšit displej na telefonu ?

Dobrý večer, někdy v dubnu jsem si koupila nový telefon Samsung A70, šlo mi hlavně o velké uložiště a dobrý foták :) S telefonem jsem naprosto spokojená, stejně jako s ostatními této značky, co jsem měla. Po čase užívání jsem ale přeci jen pár nedokonalostí našla :/ Například se mi zdá, že když fotografii vyfotím například telefonem s 13 Mpx, tak je mnohem ostřejší a vlastně je vždy povedená, oproti telefonu, kde je kolem 30 Mpx, kde pokud není dobré světlo fotografie stojí za nic :/ Nevím, jestli se to musí něják nastavit, nebo něco, ale tohle je první věc, která mě zklamala. Poté jsem ještě zjistila, ale to je má chyba, že když je telefon tak velky, má myslím nějákých 6,7 palců, tak například příběhy na instagramu, které jsem často moc ráda dělala, vidím uplně jinak než ostatní.. Tím, jak je telefon velký se celá fotografie,nebo příběh ořeže do jiného formátu a stejně to mám s fotografiemi ostatních :/ Napadlo me tedy, zda se nedá třeba používat čast displeje, že bych ho něják zmenšila ? Mám pocit, že to tak lze udělat, i když je třeba část dipleje prasklá. Budu moc ráda za Vaše rady, nerada bych po takto krátké době měnila telefon, když to jsou možná snadno vyřešitelné maličkosti..

Odpovědi
anonym

Podle mě nejde. Nelo, ráno moudřejšího večera, takhle ponocovat. Jdeme spát, alou a dobrou noc.