pas

Jak zvětšit písmo v aplikaci Viber?

Aplikace Viber je docela fajn, ale má jednu chybu a tou je malá velikost písma, v nastavení aplikace jsem jeho zvětšení nenašel. Když si zvětším písmo v mobilu, tak v aplikaci je to pořád stejné-malé. Máte někdo zkušenost s touto záležitostí? Díky za rozumné odpovědi nebo dokonce rady.

Odpovědi
anonym

Písmo mi ve všech aplikacích pro Android zvětšuje a zmenšuje tento jednoduchý postup přes nastavení obrazovky:
https://imgur­.com/a/4UOqT
(Nastavení → Obrazovka → Velikost písma → [Malé|Výchozí|Vel­ké|Největší])

Ověřil jsem, že změna velikosti písma se skutečně projeví i v aplikaci Viber …

(Android verze 7.0, nemám momentálně přístup k nižší verzi, ale je docela pravděpodobné, že nějaké předpotopní verze typu 4.4 KitKat s tím mohou mít problém)

pas

Jdu na to. Páč u mě absolutně nefunkční. Samsung core/duo model gt18262 android 4.1.2 Nastavení mám jinak než uvádíš v popisu .Mám to přes zobrazení/pís­mo/velikost písma-VELMI VELKÉ,naběhne nápověda , že se to vztahuje jen na některé aplikace, jiné budou mít standardní velikost. Dal jsem velmi velké písmo a málem nepřecetl sms páč byla přes celý displej ale Viber byl beze změny malý.

anonym

Když tak upřesni verzi svého OS ať se v upřesnění odpovědi můžeme pohnout dál …