Lze zjistit podle jména rodné číslo?

Nejlepší odpověď
WeeBear

Kdybys měl všechny údaje – kde se dotyčný narodil(kvůli porodnice), kdy se narodil, (zda je to muž/žena budeš vědět podle jména) a takhle, tak by to neměl být problém, pokud se v rodných číslech vyznáš.
Doplňuji:
Rozlišení čísel najdeš tady http://kle.cz/ruz­ne/rodne-cislo.html , akorát netuším, jak přijdeš na „rozlišovací číslo“ (osob narozených ve stejný den)..

Další odpovědi
kropitko

Snad jen, kdyby byl dotyčný podnikatel. No a nebo pokud by se jednalo o rodinného příslušníka, tak na matrice, kde se dotyčný narodil, ale tím si nejsem jistá, jestli by vám tuto informaci sdělili.

arygnoc

niekedy áno, niekedy nie.
u takého Jana Nováka by to vcelku mohol byť problém.

treba prehľadávať rôzne registry uverejnené na internete, mnohoráz sa dá nájsť – i keď podľa zákona je zakázané tieto informácie zverejňovať.