K8ee

Lze z označené jízdenky PiD zjistit, kterým směrem jel cestující metrem?

Dejme tomu, že je jizdenka moje a potřebuji trapně prokázat svému partnerovi, že jsem z místa označení (v metru) jela tim a tim směrem, tedy ne opačným?
děkuji K8

Odpovědi
Kelt

Tak podle jízdenky zjistíš místo, kde byla jízdenka označena a podle místa nálezu můžeš předpokládat cestu, kudy dotyčný jel. U metra je to jasné, ale když tam jede více linek tramvaje nebo autobusů, tak už to tak jednoznačné není.

Hlada

Směr se zjistit nedá.
U metra ve stanicích s kolejemi uprostřed se dá jen odhadovat, že jízdenka byla označena na straně, z které cestující odjel.

Edison

Ne.

aliendrone

Ne, pokud vím tak se tiskne jen kód „merony“ (značkovacího přístroje), datum a čas značení. Na peróně si už sama rozhodneš, kam chceš jet. Venkoncem jízdenka je omezená především časově. (90minut)

Dochy

Ne, označuješ vstup do prostoru metra. Ne konkrétní vůz.

miroslav.bk

Neda, v metru je zjistitelny pouze natev stanice, kde doslo k oznaceni.

OT, a omlouvam se za nej:
Pokud je to tak, ze partnerovi musis prokazovat i takove veci, jako kterym smerem jsi jela z mista oznaceni jizdenky, radsi ani nechci vedet co za dalsi „prijemne veci“ ti v zivote provadi.. Je pak na zamysleni, jestli stoji za to takoveho partnera mit :(