Fly

Lze vyrobit vlastní paruku?

Lze vyrobit doma vlastní paruku? +Existuje k tomu nějaký návod (v češtině nebo Slovenštině)? Děkuji.

Nejlepší odpověď
wenda

no, já jsem to zkoušela a musím se přiznat, že se mi to nepovedlo! :) Ale můžeš zkusit do koupací čepice vyvrtat dírky a navázat do nich provázky (takové ty bílé). Následně vyrobit např. culíky, copánky, pankáče atd. To je asi jediný způsob, co mě napadá. :)

p.s. – ted mě napadl místo provázků nylon.. :)

Další odpovědi
misulinka

jestli to umíš tak možná jo ale newím já bych to radši neskousela

elektrikář

Je to hrozná práce viděl jsem to v divadelní dílně, Každý vlas se musí navléknou do jehly a přišít na textilní podložku vytvarovanou do tvaru hlavy. Vlas srovnat s ostatními. Obdivoval jsem jejich trpělivost dokázat u toho sedět celý den.