René806

Lze vyrobit oblek Iron mana?

Zdravím vás,
je to už nějaká doba, co mě napadla taková jedna otázka, jestli by šel vyrobit oblek Iron mana moderní technologií v současnosti. Je mi jasné, že tato otázka je docela zavádějící, ale zajímal by mě váš názor, popřípadě názor nějakého odborníka na techniku. :D
Děkuju za všechny vaše odpovědi.

Odpovědi
still

Myslím, že ne. Nevím o zdroji energie, se kterým by takový stroj šel sestavit a účelně používat.

marci1

Ano, lze vyrobit oblek Iron Mana. 🙂
https://refresher­.cz/4508-Funkcny-kostym-Iron-Mana

Dochy

Ale jo…
Podobná modrá proužkovaná saka se běžně prodávají. On měl asi lepší materiál a lepšího krejčího, ale pro normální smrtelníky se nechá sehnat něco podobného za cenu kolem 5000 😉