Jestli máte na mysli že se něco označíte a pak třeba kliknete retušovat tak to nelze. Vše musí být děláno ručně jelikož ne každá retušovaná fotka má stejné spektrum barev tudíž napsat algoritmus by bylo tak složité až skoro nereálné, a to nicméně by bylo i nevyužitelné protože profesionálové si dělají vše ručně. Pokud se naučíte postup tak pak nemusíte překlikávat.

anonym

Ne, nejde to, musíš postupně

mosoj

Lze dosáhnout podobného výsledku některým algoritmem na odstranění šumu.
Tento algoritmus se uplatňuje na celou fotku najednou. Pokud to tvůj program umožňuje , můžeš zkusit.