nyjono

Lze v některém obchodním řetězci koupit zmrzlinu v rodinném balení s příchutí slaného karamelu?

Občas na ni narazíme u stánku se zmrzlinou, ale v obchodě jsme ještě neviděli.
Dík.

Odpovědi
seraphico

V Globusu prodávají Carte d'Or Salted Caramel 1000 ml. Vím, že jsem viděl i v Tescu Magnum, ale v menším balení.

Zdroj: https://www.i­globus.cz/pro­dukt/carte-d-or-salted-caramel-1000-ml

Dochy

V Tescu se dá koupit i malá vanička. Před cca 5 lety jsem si ji koupil. A tedy po pravdě… na tuhle chuť bych si musel dlouho zvykat.

Jo a jen drobnost – v Tescu v Sheffieldu, jestli to pro Tebe není příliš z ruky 😉

seraphico

Co si mám představit pod pojmem rodinné balení?

nyjono

Nejspíš balení velikosti cca 700 – 1000 ml.