Lze si nechat obrůst interiér stěn domu něčím typu trubač, břečťan, hortenzie či přísavník?

Nejlepší odpověď
annas

Samozřejmě, pokud myslíte „venkovní interiér“, tedy stěny domu. Znám jen břečtan, sousedka má dům obrostlý břečťanem, rovněž znám přísavník, ty ostatní rostliny ne.

Co na to odborníci?

„Kabátek z listí přímo na omítce představuje dokonalé propojení architektonických dovedností člověka a přírody. Rostliny jsou přímo součástí konstrukce domu. Listoví na zdech vypadá efektně a má své nesporné výhody. Přesto existují také odpůrci tohoto trendu. Je třeba se obávat? “

Více na: https://abece­dazahrady.dama­.cz/clanek/oblec­te-svuj-dum-do-zeleneho-kabatu

led

Found, ďakujem za otázku riešiacu môj problém.

led

annas, ďakujem za typ v odkaze. toto som hľadala

annas

led, děkuji, jsem ráda, že jsem Vám poradila prostřednictvím odkazu.