Lze si nechat doručit pizzu i do vězení?

Nejlepší odpověď
Kepler

Zřejmě to záleží na tom, do které skupiny věznice patří. V Česku se vězení dělí do skupin podle míry vnější ostrahy, zajištění bezpečnosti a uplatňování bezpečnostního programu do čtyř základních skupin:

věznice s dohledem
věznice s dozorem
věznice s ostrahou
věznice se zvýšenou ostrahou

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/V%C4%9Bzni­ce

Taky záleží na chování vězně a jaké nadstandarty vedení věznice povolí. Když má vězeň dost prachů, může si objednat klidně i narozeninový dort. Akorát s chlastem a sociálními pracovnicemi to bude asi horší. Nevím jak u nás, ale ve fešáckých kriminálech je možné skoro všechno.

Evuše

Věznice s dohledem a dozorem už nejsou.. Jsou jen prostupné skupiny vnitřní diferenciace ve věznici s ostrahou a se zvýšenou ostrahou. Nevím, jestli přímo pizzu, ale jinak odsouzený má určitý počet balíčků, pak podle chování je možno další přidat.