Avatar uživatele
plebs

Lze schvalovat bombardování Palestinců či nikoliv?

Štamgasti u stolu dva schvalují bombardování včetně civilistů jeden je proti já jsem se zdržel názoru poněvadž mám obavy zda vedle u stolu nesedí prodloužená ruka zákona a nebudu stíhán.
Na UA to je jasné pro RF jsme druhý na světě nejvíce nepřátelský stát naopak pro Izrael jsme nejlepší přátelé po USA.

Zajímavá 0 před 183 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ametyst

Izrael má plné právo se bránit. Nemám ráda, když se zaměňuje příčina a důsledek.
Jeden novinář, který navštívil Izrael, napsal:
Před několika dny se objevil v usedlosti blízko mého bydliště desetiletý Arab s dlouhým nožem, a lidem sdělil že je šahíd (mučedník) a že přišel zabít Židy, jeho táta na něj prý čeká u brány usedlosti. Nůž sebrali a dítě předali matce. Táta na syna nečekal a odjel mezitím domů, jelikož si byl jist, že Židé syna zabijí a on bude dostávat od Palestinské vlády za mučednictví syna splátky (z peněz Evropské unie).
Děti v Gaze dostávají od humanitárních organizací učebnice, kde se učí o Židech; pochodují s dřevěnými kalašnikovy a bodají do hadrových Židů.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

žádné bombardování neni žádná dobrá věc. Vše se řídí politikou a vládními představami. Potom nám vylezají podobné paskvily, jako je humanitární bombardování a podobně. Padajíc bomby vždy někomu škodí a zabíjí civilisty. Lepe když se podaří vše vyřešit bez bomb. Ovšem některé mocenské zájmy toto občas převáží.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cappuccino

Ja osobne si myslim, ze my Evropane do jejich zalezitosti vubec nemuzeme mluvit.
Nemame jejich vychovu, nabozenstvi, historii, nemame jejich horkou krev, nemame dostatek informaci, jak to tam ve skutecnosti vypada, nezijeme jejich zivoty. Oni jsou od malicka vychovavani k nenavisti a k boji za sva prava. Je tezke posoudit, kdo je v pravu, kdyz jde o lidske zivoty, o zivoty malych nevinnych deti.
Ja jsem pro mir na celem svete! Ale tady se ho, bohuzel nikdy nedockame! Pro nektre lidi nema lidsky zivot zadnou cenu!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
OSHO

Problémem je výchova dětí, je potřeba globálně děti svěřit do výchovy kterou zajistí umělá globální inteligence napojená na mozky dětí, místo toho aby děti chodili do školy a koukali na televizi budou děti pracovat profesionálně a vytvářet hodnoty pro společnost.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pepa25

Kryšpíne, kolik tu máte těch účtů?

Avatar uživatele
Ametyst

Nebyli snad Palestinci 100 x varováni a upozorněni, že se bude bombardovat, a atˇse přemístí? Že jim v tom Hamás brání, není vina Itraele. 🙂

Nový příspěvek