Lze přes tyto hodinky po vložení SIM karty volat?

https://www.di­gitor.cz/cs/chy­tre-hodinky-immax-sw7-cerne-hodimm1009.htm

snad se tu najdou nějací odborníci

Nejlepší odpověď
Jiří Bohumil

Ano a máš to i v popisu napsané. Mají slot na SIM, mikrofon a repro, takže bez problémů fungují i jako mobil.

Další odpovědi
autacek

Hodinky  Chytré

IMMAX SW7 černé

Toto zboží si právě prohlíží 33 zákazníků

  • 8%

Skladem > 5 ks

789 Kč

729 Kč

602 Kč bez DPH

Výměna nevhodného dárku do 13.1.2018zdarma

Možnost vrátit zboží do 60 dnů36,–

Možnost vrátit zboží do 60 dnů

Koupit zrychleně

Koupit

Přidat do seznamu

Elegantní chytré hodinky IMMAX SW7 černé nabízí 1,56" velký dotykový zaoblený displej s rozlišením 240 × 240 obrazových bodů. Základem těchto hodinek je procesor MediaTek MT6260, doplněný o 128 MB paměti RAM. Pro data je připravena 64 MB velká paměť, kterou lze rozšířit micro SD kartou s kapacitou až 32 GB. Hodinky IMMAX disponují bezdrátovým připojením Bluetooth. Mimo jiné lze pomocí hodinek spravovat hovory, SMS, hudbu či fotoaparát vašeho chytrého telefonu. Hodinky IMMAX obsahují také českou lokalizaci. Díky přítomnosti slotu pro micro SIM, reproduktoru a mikrofonu je lze provozovat jako samostatný telefon. Vhod přijdou i fitness funkce, jako krokoměr nebo měření spálených kalorií. Hodinky SW7 jsou voděodolné proti dešti.

Klíčové vlastnosti hodinek IMMAX SW7 černéDotykový displej 1,56"Správa hovorů, SMS, hudby či fotoaparátu128 MB paměť RAMSlot pro micro SIMVýdrž baterie hodinek IMMAX je až 120 hodinBezdrátové připojení BluetoothČeská lokalizace

Použití chytrých hodinek IMMAX SW7 jako samostatný telefon

Hodinky SW7 černé můžou být použity také jako samostatný telefon, díky přítomnosti reproduktoru, mikrofonu a slotu pro micro SIM. Velkou výhodou chytrých hodinek IMMAX SW7 je možnost použití hlasitého odposlechu. To zaručuje při použití hodinek SW7 především bezpečnost jízdy a vyhnutí se možné pokutě  nebo nebezpečné jízdě.

Dík za tip na dárek. Co však spatřuji jako drobné mínus je pravděpodobně to, že nejsou primárně určeny jako gps lokátor a také že asi pracují pouze na GSM frekvenci. Teď si nejsem jist, jestli vůbec zvládají přes GSM přenášet data a (minimálně) ten displej za tu cenu asi taky nebude žádná sláva.

mosoj

Přes hodinky určitě volat jde. Jestli s hodinkami to nevím, ale bude to ohromně praktické.

jáára

když se tam dá sim karta, tak to asi půjde, ale přes bluetooth volání nefunguje. hlásí to hovor, jde to i zvednout a sluchátko je slyšet, tak protistrana neslyší nic. Je to krám.