terry

Jak přenést fotku z mobilu do NTB, když to přes bluetooth nejde?

Oba přístroje jsou spárované, na obou je bluet. zapnuté.
Dík za rady.

Nejlepší odpověď
iceT

Datovým kabelem?

Další odpovědi
df

Když to nepůjde, tak si z mobilu přepošli ze svého mailu na svůj mail a pak najed na notebooku na svůj mail a stáhni si to.

Schluker

Možností je.. přenést přes paměťovou kartu, přeposlat e-mailem, nahrát do cloudu, uložit na online úložiště…

Potíže s BT tady asi bez detailů nikdo nevyřeší.

Kepler

Protože datový kabel nemám, fotky si nechávám ukládat na SD kartu v mobilu. Tu pak vyndám a strčím do PC přes čtečku karet. Pokud si fotky ukládáš do paměti telefonu, mělo by to jít překopírovat.

elkon

Když to propojíš kabelem a sespáruješ, můžeš pak přetahovat fotky z mobilu do připravené složky pomocí myši. Otevřeš mobil jako flešku, označíš fotky a přetáhneš.

Edison

Ono to určitě jde. Ale nevíme, jak to děláš, tak nevíme, co je špatně.

mosoj

Nevím proč by to nešlo. Halt si ji pošli na email, nebo to přes datový kabel překopíruj.

Arne1

Pokud nejsi paranoidní, tak máš nastavenou synchronizaci s Google diskem. Tak se tam z počítače přihlaš a podívej se co všechno tam máš. Fotky tam u většiny mobilů s Androidem bývají.

terry

Edisone, jak to dělám? Nevím, kolik je způsobů. Já označím fotku, popř.fotky, kliknu na značku sdílet, vyberu a kliknu BT, vyberu a odkliknu zařízení (spárované a zapnuté) odkliknu a pak naskočí hláška – soubor nebyl odeslán.

terry

Dělám to stejně, jako kdykoli předtím, když to šlo.
Ice – podle čeho poznám, že kabel pouze nenabíjí ale i přenáší data?

iceT

Pokud tento kabel jedním koncem strčíš do ntb a druhým do mobilu, buď se mobil je nabíjí, to je vidět na mobilu na ikoně baterie, to je obyč kabel a pokud zapojíš datový, tak se ti na mobilu zobrazí, jakou akci chceš provést–nabíjet nebo přenášet soubory, to třetí si nepamatuju bo to nepoužívám. Taky ti může zapískat ntb jako když do něj strčíš flashku a pak si najdeš v tento počítač mobil a pak můžeš dál operovat.

Funna

pokud jde odpojit zástrčka od kabelu…tzn. nabíječka se skládá z kabelu a zástrčky, tak je kabel vždy i datový…win si telefon najde sám…ale telefon standartně nabíhá jen do nabíjení, takže si musíš v telefonu přepnout na „přenos dat“…

terry

Dík 🙂

Mc Merkurion

… v okamžiku, kdy se propojí pc a mobil, na mobilu většinou vyskočí hláška s nějakejma možnostma, jedna z nich to určitě bude, takže vybrat první, nejde, rozpojit a opakovat znova, vím, je to laicky, ale mně tato metoda funguje …

terry

Dala bych ti nominaci, ale ta v diskuzi nejde.
Díky moc, moc, moc.
Už se to podařilo. KONEČNĚ 😁

Edison

Ani to nám nijak nepomůže, bo nevíme ani to, jak jsi to dělala předtím.