dust8

Lze přes masivnější jizvu udělat tetování, nebo něco takého by bylo na vzhledu tetování pak poznat?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Lze.
https://prosvet­.cz/tahle-tetovani-ukazou-jak-se-daji-jednoduse-zakryt-jakekoliv-jizvy-i-zdravotni-problemy-taterum-nalezi-obdiv/

Další odpovědi
callmehelf

Podle mě to možné je. Viděl jsem dokonce lidi, kteří svých jizev využili a vytvořili z toho mistrovské díla.

Kepler

Jasně, udělej z jizvy přednost. Viděl jsem i tetování simulující škrábance od šelmy. Tak jizvu zachovej a udělej si kolem ní něco zvláštního. Tohle je jediný typ tetování, pro které bych měl pochopení.