Lze požádat kuchařky v práci, zda-li by mě mohli rozmrazit v mikrovlnce mraženku?Je to zdarma nebo by se mělo dát dýško?

V blizke budoucnost ibudu nastupovat do prace, ale nevim zda-li tam maji verejnost dane mikrovlnky n ohrivani jidla. Jiz jsem to v jine praci videl a lide si tam na nocni normalne ohrivali mrazenky v mikrovlkach co tam byly a nebo mrazenky co si koupili v automatu. Nyni nastupuji tam kde jsou normalne vecere i na nocni varene kucharkami, ale jsem dost vybiravy co se jidla tyce, takze pokud se mi bude zdat mraznka jako nejlepsi volba co zrovna bude, tak bych rad vedel, zda-li by mi to mohli rovnou rozmrazit. Predpokladam, ze na me budou koukat jak na blbecka, protoze si nemuzu vzit nejakou veceri, tak jako ostatni, ale to je snad moje vec ne?
Vybiram si jidlo podle toho co mi sedne na moje traveni, ktere proste nefunguje tak jak ma v spoustu jidel, ale mam svuj okruh ktery je ok. Takze za tim hledejte jen zdravotni duvody a ne mou rozmazlenost, ci drzost. Dekuji za pochopeni.

Odpovědi
gecco

Požádat jistě lze…
😉
Ale obávám se, že ti nevyhoví – ´narazíš´ na hygienické předpisy ( 84/1987 č. 72 ).

Lamalam

Myslím, že si děláš zbytečné starosti. Mikrovlnka už přece není žádná kosmická technologie, je to úplně běžná věc. Má jí v boudě každý hlídač na stavbě.

anonym

Jistě, že je to tvoje věc, musíš se jich zeptat, zkus do tý kuchyně zavolat, dokud tě neznaj a slušně se na to zeptej, nevidím v tom problém. Jiná věc je, že to jsou s.ačky a ne jídlo, nějaký mraženky, nebo co z automatu, ty nejsi jak píšeš rozmazlený, nebo vybíravý, ty bereš všechno, to já jsem rozmazlená, byla bych tam nešťastná, pokud bych si nepřinesla s sebou svoje jídlo, ale to už je vedlejší, na to ses neptal.

mojitek

nech je to rozmrazit a žádné dýško nedávej. Je to normální věc a je to nebude stát žádnou námahu,tak klid.