jiriii

Lze použít kola z RS Octávie II(rozteč 5×112) na Hyundai II Santa Fe, rozteč 5×114,3?

Jak na to? Lze pořídit podložky? Jsou nějaké na trhu nebo si je musím nechat vyrobit? Díky
Doplňuji:
Měl jsem je předtím bez problému na jedničkové oktávii právě díky podložkám.

Nejlepší odpověď
brillant

Nelze použít

Další odpovědi
cochee

To si nedovedu představit, podložka na celou hlavu náboje? Z toho bych měl strach… A to ještě neuvádíte průměr středovky, který je úplně stejně důležitý a který taky pasovat nebude.

jiriii

http://www.au­tokseft.cz/c-1918_4162/Podlozky-pod-kola/Zmena-roztece.html

jiriii

Ano, originál koupený i s koly v pneuservisu. Tehdy celková suma i s pneu 25tis. Podložky stály tehdy 2500kč. To se divím, myslel jsem že podložky jsou běžně k sehnání. Kdyby měl někdo zájem, mám je stále doma.:-)

cochee

Aha, ona ta středovka je tou podložkou řešena taky, tak to pak jo. Takže problém je pak jen to, že to zvedne rozchod o dvakrát tloušťku podložky, pokud tedy použité kolo nemá větší zális, právě o tu tloušťku podložky. Můžu se zeptat, co tomu říkali na TK?