dust8

Lze polohovací postele, jež půjčují charity, složit či rozložit do menší velikosti nebo na části a při potřebě postavit?

Jedná se o polohovací postel, kterou by za nějaký poplatek měsíčně zapůjčila charita.

Odpovědi
zbyndo

Na menšiu sa nedá spraviť,ale kvôli sťahovaniu sú časti rozoberatelne,aby si ju mohol dostať aj do izby,kde je zárubňa (šírka dverí) len 70 cm(zhodou okolností som to robil pred 3-ma dňami