Menous

Lze nějak napodobit chuť toastů, které se prodávají v restauraci McDonald's?

S přítelkyní jsme se rozhodli, že si uděláme k snídani toasty s vajíčkem. Chtěli jsme se inspirovat toasty z McDonaldu (tedy sladká houska, sýr čedar, šunka, slanina), asi to znáte sami. K tomu jsme si osmažili vejce a čekali, zda to bude chutnat stejně, nebo podobně jako z již jmenovaného řetězce. Nechutnalo. Čím to je, že toasty z toho fastfoodu chutnají tak nějak originálně a nejdou napodobit? Asi budeme chodit k Donaldovi, abychom si pochutnali na dobrých toastech.

Nejlepší odpověď
Filip84

No, právě že neznám, bez urážky, v životě by mne nenapadlo do McDonald´s jít. Zkusil jsem to, a ne, díky, já se mám poněkud rád. 😅

Ale, jednoduše, vždyť je to proboha fastfood, a to jeden z nejlevnějších, na tom nic není, ne?

Normálně si vyžádej složení surovin, oni jsou povinni, na vyžádání, Ti ho poskytnout. A podle toho nakup, ale bude to Schlichte, jako, s tím počítej!

Šunka nebude určitě šunka od kosti, za ty prachy, slanina bude americká, a taky plná, že jo, něčeho, no a sýr nebude chedar, to to bude „imitation of american Cheese“. Tak to není problém sehnat.

Dělat sandwich z housek na burger je pakonina, ale proti gustu žádný disputát. Pak musíš jít obchod od obchodu, pekárnu od pekárny, koupit housku na burger a zkoušet, až narazíš na takovou, která bude chuťově nejbližší. Nebo se domluvit s pekárnou, a když jich odebereš nějakou tisícovku, oni Ti je napečou podle Tvé receptury, jo, žádný problém! 🤷‍♀️😎

Další odpovědi
Mravenec

Pokud se nemýlím, v McDonalds dělají toasty z bulek, které se užívají k cheeseburgerům a těmto malým sendvičům. Akorát je otočí obráceně a zapečou s obsahem. 😀