ZuzuBubu

Lze nějak na Huawei P10 Lite zaměnit stavový řádek za stažený z aplikace nebo jej vypnout?

Odpovědi
orestez

Diskuze o operačních systémech – nevím, myslíte uzavřený systém, či modifikovatelný ROM Android? Jak si to naprogramovali ve firmě, tak to je. Kdo by kvůli špatně vytvořenému řádku pro uživatelské prostředí editoval zdroják a pak to dokázal přehrát? Než jsem přišel na to, proč je root nevýhodný, jsem rootování hověl. Ne, nemakat na to, ani s výzvou expertů doporučující ‚stáhnout nové téma‘. Ono zdarma stáhnuté téma na domácí obrazovce zdarma není. Ta nová APK dokáže zašifrovaně sdílet vaše data, debug logy, umístění, pohyb mobilu – otočení, pohnutí, zkopírování textu do schránky, atd., na neznámé servery. Některé znám. Ty, které vefou do Pekingu, aplikacemi s názvy Analitics, MSA, … Musím odejít… Buď jej vypněte pokud to jde. Ale žádná aplikace ke stažení není zdarma.