jjjjj

Lze na střední propadnout s dostatečnou?

Zdravím,
jeden učitel nám vyhrožuje, že se čtyřkou nás nepustí do dalšího ročníku. Jedná se o maturitní předmět a jsem ve druhém ročníku. Je opravdu možné, aby nechal studenta propadnout?

Nejlepší odpověď
annas

Málo informací.

Samozřejmě, že propadnout můžete jen tehdy, pokud máte i po opravné zkoušce ze 2 předmětů nedostatečnou.

Možná některá čtyřka je skrytá pětka, takže vás učitel chce jistým způsobem přinutit, abyste dělali víc.

Ale jak chápete vyhrožování? Chtělo by to znát názor učitele.

Další odpovědi
JájsemRaibek

Je možné jej nechat propadnout, ale s dostatečnou ne. To by musel klasifikovat nedostatečnou.

autacek

Dosdatečná ke od slova dostačovat. Nedostatečná nedostačovat. Budou-li vaše znalosti na střední škole dostatečné, jste schopen i s dostatečnou odmaturovat.

ivzez

To vyhrožování v pořádku není.
Obraťte se na třídního učitele nebo na vedení školy.

Učitel SŠ nemůže nechat propadnout studenta, protože neučí na VŠ.
Žáka SŠ ale klidně může nechat propadnout.

Místo ztrácení času v internetu bych dala přednost učení,
aby mne zmíněný učitel nemohl nechat propadnout. (–: