johnyyyyyyyy

Lze na Facebooku vypnout viditelnost, kdy jsem byl naposledy aktivní?

Na Facebooku i messengeru mí přátelé vidí , kdy jsem byl naposledy aktivní a chat mám vypnutý. Lze toho někde nastavit aby to nebylo vidět? Diky

Odpovědi
Lamalam

To nevím. Proč se před přáteli schovávat? Tím vaše vzájemné přátelství moc nepodpoříš.

anonym

Nevím,je to přímo v nastaveni, Lamalam,on se tě neptal, jaký máš názor, ale jestli víš, jak to udelat,takže…

pizlicka

porad rikam OTAZKY-ODPOVĚDI,váže­ní,nikoli OTÁZKY-KRITIKA