Terixína

Lze importovat záložky z XP na Win10?

Případně jak? Obojí přes prohlížeč Chrome

Když se do Chromu přihlásíš svým Google účtem, tak budeš mít záložky na kterémkoliv počítačí / smartfonu kde budeš mít Chrome a přihlásíš se na stejný účet.

No to právě nemám :/ Zkoušela jsem všechno možné

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… jednodušší je to přes účet google, máš je pak kdekoli po ruce … jinak v chrome je přímo import/export záložek >>> nastavení >>> záložky >>> import …

Další odpovědi
Arne1

Když se do Chromu přihlásíš svým Google účtem, tak budeš mít záložky na kterémkoliv počítačí / smartfonu kde budeš mít Chrome a přihlásíš se na stejný účet.

Mc Merkurion

Terixino: jenže po přihlášení musš do nastaveni >>> synchronizovat a určit synchronizaci …

Roman71

No, osobně mám vyzkoušeno, že sdílení záložek přes prohlížeč Chrome nefunguje (nebo nefungoval) úplně na 100%. Osobně jsem musel být v obou prohlížečích na obou počítačích současně přihlášený, jinak se mi objevovaly na liště už dávno smazané záložky a neobjevovaly aktuálně uložené. Nevím, v jaké fázi opravy chyb Google právě je, ale od výskytu těchto problémů jsem řešil záložky jinou cestou než přes účet Google.

Mc Merkurion

… funguje to v pohodě, přihlásíš se, a je to, ale nej je bejt do chromu přihlášenej furt … jinak píše historii podle zařízení a i záložky se daj rozdělit …

Roman71

To je velmi pohodlné, být do Chrome permanentně přhlášený, ale co ochrana osobních údajů? To bych si mohl rovnou zrušit i heslo k účtu v operačním systému.. aha, špatná volba :)

Mc Merkurion

… a proč bych nebyl ??? … to si jako myslíš, že jiný to nedělaj ??? … jestliže jseš anonymně, je jasný, že se ti nic nesynchronizuje … a že se google dozví, že potřebuju koupit chleba je mi u zádele … na internetbanking používám jinej prohlížeč a na porno taky … mimochodem, je snad jasný, že na vše mám jinej účet a jinej mejl …

… všechno zaheslovat, ale řekni mi před kým ???

Roman71

Mimochodem, heslem mám chráněný operační systém proto, aby se mi tam za mými zády neinstaloval žádný nežádoucí software. Jelikož ve Windows pracuji jen zřídka, mám nepoužívanější systém (Mint Linux) plně pod kontrolou :)

Roman71

Samozřejmě, že je spousta lidí, kteří soukromí neřeší. Tady jde ale i o něco jiného, a to o informace. To je velmi dobře ceněná komodita :) ..pokud nejdou získat přímo „od klábosnice“, dá se to snadno přes internetové aktivity uživatele :)

..a synchronizaci, tu už jsem vyřeši jinou cestou.

Mc Merkurion

… „To bych si mohl rovnou zrušit i heslo k účtu v operačním systému“ a jaký soukromí ??? … jedinej, kdo mi leze do pc je stará, pesana to nezajímá, tak nevim proč bych měl něco řešit … člověk nesmí bejt hned ze všeho připotento … kdo informace chce, ten si je zjistí …

cochee

Záložky jsou záležitostí prohlížeče, ne OS. Ano, na 90% to půjde. Jak ale, to neřeknu, protože Chrome nepoužívám, každopádně přímo v programu Chrome.