Lze a případně jak tady odstranit účet?

Nejlepší odpověď
Edison

To je otázka na adminy. Dole maj email.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… co takhle si přečíst nápovědu ???

quentos

Opakovaná otázka, použijte archiv.

Kepler

Sama nemůžeš, ale můžeš požádat admina. Nečekej ale odezvu, nevyhoví ti. Pro tento web je vizitkou počet uživatelů a drtivá většina z nich už je nefunkčních.

nyjono

Doplním již uvedené.
Nejsnazší je sem prostě přestat chodit. Tak jednoduché to je.

Dochy

Kepler:
Pokud vím, tak to admin může a občas i dělá. Z uživatele se pro ostatní stane anonym (odpovědi zůstanou, ale bez „jména“ autora)

annas

Všimla jsem, že to, co platilo v minulosti, už neplatí. Zřejmě záleží na adminovi.

Platilo, že ten, kdo dostal BAN, se stal anonymem.. Kdo se odhlásil, jeho profil zůstal.

Ale dnes už to neplatí, dívala jsem se na jednoho uživatele, který nedávno dostal BAN.

Není z něho anonym, má u svého profilu poznámku o tom, že profil byl deaktivovaný.

Takže anonymem se zřejmě stane ten, kdo se odhlásí.

Asi rok je to naopak než platilo téměř 10 let. Na SK jsem požádala o zrušení profilu, jsem anonym., takže snad platí i zde.

anonym

Skutečně ? Díky za info, snad to není tak, že by anonymizaci schvaloval a zamítal podle nálady a roční doby a vyhoví všem požadavkům toho typu.

Kepler

nyjono: dobrá rada, ale to neznamená vymazání účtu, na což se tazatelka ptala.

anonym

navíc bych předpokládal, že tím vymazáním účtu tazatelka možná myslela i vymazání svého podpisu pod vlastními otázkami a odpověďmi tedy jejich anonymizaci (podpis by se měl změnit na Anonym nebo by měl zmizet zcela, bez toho nemá smysl hovořit o výmazu účtu) …