Avatar uživatele
anonym

Lze a případně jak tady odstranit účet?

Zajímavá 0 před 1576 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Edison

To je otázka na adminy. Dole maj email.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… co takhle si přečíst nápovědu ???

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

Opakovaná otázka, použijte archiv.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Sama nemůžeš, ale můžeš požádat admina. Nečekej ale odezvu, nevyhoví ti. Pro tento web je vizitkou počet uživatelů a drtivá většina z nich už je nefunkčních.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Doplním již uvedené.
Nejsnazší je sem prostě přestat chodit. Tak jednoduché to je.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dochy

Kepler:
Pokud vím, tak to admin může a občas i dělá. Z uživatele se pro ostatní stane anonym (odpovědi zůstanou, ale bez „jména“ autora)

před 1576 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Všimla jsem, že to, co platilo v minulosti, už neplatí. Zřejmě záleží na adminovi.

Platilo, že ten, kdo dostal BAN, se stal anonymem.. Kdo se odhlásil, jeho profil zůstal.

Ale dnes už to neplatí, dívala jsem se na jednoho uživatele, který nedávno dostal BAN.

Není z něho anonym, má u svého profilu poznámku o tom, že profil byl deaktivovaný.

Takže anonymem se zřejmě stane ten, kdo se odhlásí.

Asi rok je to naopak než platilo téměř 10 let. Na SK jsem požádala o zrušení profilu, jsem anonym., takže snad platí i zde.

před 1575 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Skutečně ? Díky za info, snad to není tak, že by anonymizaci schvaloval a zamítal podle nálady a roční doby a vyhoví všem požadavkům toho typu.

před 1575 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

nyjono: dobrá rada, ale to neznamená vymazání účtu, na což se tazatelka ptala.

před 1576 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

navíc bych předpokládal, že tím vymazáním účtu tazatelka možná myslela i vymazání svého podpisu pod vlastními otázkami a odpověďmi tedy jejich anonymizaci (podpis by se měl změnit na Anonym nebo by měl zmizet zcela, bez toho nemá smysl hovořit o výmazu účtu) …

před 1575 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek