zenda

Neexistuje něco účinného na pročištění lymfy a odstranění pískání v uších?

Dobrý den, chci se zeptat, zda existuje něco účinného na pročištění a uzdravení lymfy ( čaje, kapky, masti ). Paní cca 80let, doktoři ji řekli, že se v podstatě nedá nic dělat. Nohy ji neotékají, ale jsou celé modré od popraskaných žilek a musí nosit kompresní punčochy.
Další problém, syn 25let – v listopadu začaly problémy s očima, v lednu začalo pískání v uších. Má ORL za sebou – nic, tlak v pořádku. Zkouší 14 dní brát gynko – bylobu, zatím taky nic. Ještě zajde na krční páteř. Poradil by mi někdo s těmito problémy. Předem děkuji za odpovědi.

V poslední řadě, když nepomohou lékaři, se jako vždy obrátíme na celostní medicínu, která nám už nejednou pomohla.

Nejlepší odpověď
mosoj

Pokud vím, tak pískání v uších se jen málokdy podaří odstranit. Nicméně, zde jde zatím o krátkou dobu, takže naděje je. Pokud Gingo, tak jedině TEBOKAN. Jedině u tohoto doplňku je účinek klinicky prokázaný.

Další odpovědi
annas

Není vhodné ptát se na internetu na řešení zdravotnchí problémů. U každého může být jiná přičina podobných problémů, ,takže rada by mohla ublížit.

Když nepomohl lékař, zkusila bych se obrátit na některého osvědčeného bylinkáře Je třeba vybrat i správnou bylinu.

Nevnucuji, jen upozorňuji na jednu možnost. Rozhodnutí je na každém. Lékaři mně rovněž nepomohli, uzdravila mě příroda. .

--
Pískání v uších se dá odstranit, nikoliv chemií, ale bylinkami.

--
Doplnění

Sám píšete, že se obrátíte na celostní medicínu. Pokud najdete lékaře, který se věnuje i alternativní medicíně, dobrá volba. Stejně jako osvědčený „bylinkář“.

Nechtěla jsem to přímo uvádět, protože je zde většina užiatelů, která v alternativní medicínu nevěří. Já s ní mám výborné zkušenosti.
.