Alesh

Co na to říct… rozdávali, rozdávali, když ekonomika jela a najednou to začíná drhnout, tak vymýšlí, vymýšlí…

Další odpovědi
Emefej

ANO, bude líp…

elkon

Je mi to jedno.

anonym

Nevidím v loteriích absolutně žádný přínos, pro mne za mě ať si to zdaní třeba likvidačně 100%, je mi to šumák. Provozovatelé loterií jen parazitují na lidské hlouposti. Pro společnost je to jen banda vychcánků, kteří ji nic pozitivního přinést neumí.

aliendrone

Nejvíc mne pobavilo tohle:

"Pokud někdo vsadí 100 tisíc korun na sázkovou událost s kurzem 1,1 : 1 (tedy tzv. tutovku) a vyhraje, tak mu náleží celková výhra 110 tisíc korun. Čistá výhra z toho (tedy „zisk“ po odečtení vkladu) činí 10 tisíc korun. Ovšem výherce by musel zdanit celou částku 110 tisíc korun 15 procenty. To znamená, že by musel odvést 16,5 tisíce korun. A tak by pro něj v celkovém součtu „výhra“ znamenala prohru 6,5 tisíce korun.

„V tom nikdo nemůže vidět ekonomické racio. To je absolutní stupidita,“ říká šéf Tipsportu Petr Knybel."

TYPICKÝ „Babišův hospodářský zázrak“ čili „burešovská ekonomika“. :D :D :D
Mě to nepřekvapuje, spíš se divím, kolik lidí si myslí že „Babiš bojuje proti šmejdům“ (to je jako kdyby vyhlazovací válku proti myším vyhlásil a vedl Mickey Mouse)! Abych trošku popíchl nekritické příznivce bolševického práskače Bureše, tak drobná ukázka JAK funguje ve skutečnosti „Burešekonomika“. V tomhle státě KAŽDÝ, komu je alespoň něco známo ví, že BEZ DOTACÍ se slavný Agrofert zhroutí nejpozději do jednoho roku.;) :D :D
https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/agrofert-zadal-o-dotaci-pro-male-podniky-pres-rodinne-zamecnictvi-jeho-majitele-o-tom-netusili-73449

BTW – doufám že NIKDO není tak zpozdilý, aby si myslel, že snad jsem příznivcem těch protestujících ovčanů, co dělají tak akorát bordel v dopravě a „bojují“ ve prospěch JINÝCH šmejdů konkurujících Burešovi. :)

Kryšpín

Já bych zdanil na 90%