Monigue

Lístky na tribunu-Zlatá tretra 2012

Dobrý den,zoufale sháním lístky na tribunu na závody Zlatá tretra 2012 která bude probíhat v květnu.Na stránkách tretry píší,že lístky na ribunu jsou jiz vyprodané,ale nerikejte,ze je na internetu je nikdo neprodává..určitě musí :( Byl to můj sen tam jet ,i když je to až v Ostravě a já bydlím v Ústí nad Labem,ae jet tam musím..a lístky na stání nechci,protože bych tam celý den stát nevydržela :( kdybyste věděli o dvou lístcích,prosím dejet vědět,budu moc vděčná!

Odpovědi
Travis

Na tretře jsem byl jak na ochozu na stání, tak na tribuně… Můžu vám říct, že tribuna nesahá ochozům ani po paty! Navíc i na ochozech se dost sedí, akorát při hlavních závodech se diváci postaví. Věřte mi! Na tribuně si závody užijete mnohem méně! Navíc po ochozech se dá cestovat a být tak co nejblíž svým oblíbencům :)