Avatar uživatele
Toruk

Lisování kovových dílů do sebe

Ložisko o průměru 13mm potřebuji vlisovat do železné stěny. Jaký je optimální průměr otvoru. Je lepší železo s otvorem nažhavit?
Doplňuji:
To BENYTA: pro mou otázku není kategorie (strojírenství, kovoobrábění), tak jsem trochu zažertoval... jestli jsem tím některé uživatele otrávil, tak se omlouvám :-) V mobilu zadávání kategorie probíhá trocho jinak, tam jsem zadával: vaření/ kočky... Ale jinak jsem vegetarián, nemusíš se obávat, že mám tendenci Tvé čtyřnohé miláčky konzumovat :-)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Toruk

Zajímavá 0 před 4489 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
vagra

Ložisko se dá zmrazit a otvor zahřát.Jsou na to dílenské tabulky,které nemám po ruce.Myslím si,že by stačilo aby prům. otvoru i ložiska byl stejný,nebo otvor o 0,001 mm menší. Už si to moc nepamatuju/po 45 letech.../Ale v těch dílenských tabulkách to určitě bude.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BENYTA

Pane Toruku,kam jste to vložil otázku,hlídač mi jí předložil,že jsem schopná odpovědět v sekci zvířata,kočky.Toto je pro mě španělská vesnice-nerozumím.
Díky za uklidnění,jsem celkem technicky nadaná,ale ne natolik,abych si troufla odpovídat.Přeji hodně výdrže v Tvém vegetariánství.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek