Mario7

Ahoj všem, důrazně nedoporučuji tento „kurz“ kupovat!!!! Obdržíte přístup na triviální platformu, která vám nabídne karty se slovíčky a frázemi (najdete v každém slovníku). Ozvučeno elektonicky, takže je špatně rozumět. Žádná cvičení, žádná opakování, prostě nic, jen stupidní karty…Dokonce jsem tam objevil chyby a to angličtinou nijak nevládnu. Je to hodně peněz za velmi špatnou parodii na muziku…

gecco

Ne, zkušenost nemám…
Nekupuju hadí olej…
😉

Beholder00

Taky by mě zajímalo co to je. Nikde jsem o tom nenašel žádné informace. Žádné diskuse nikde, prostě nic. Chtěl jsem to zkusit objednat. Před potvrzením a zaplacením jsem chtěl zkusit vygooglovat nějaké info a mezitím mi někdo zavolal (v neděli !?) jestli s tím souhlasím a zaplatím. Byl to nějaký cizinec s dobrou češtinou a takovým řekl bych ruským přizvukem.
Konto bylo zahraniční (tuším německo). Jaktože není plný internet diskuzí, když je to tak zázračné?

krejca

Je to z Polska. Na Polských stránkách je popis, články i recenze. http://101rad­.pl/artykuly/prze­lomowa-formula-ekspresowej-nauki-jezykow-ling/

bastienekpes

Jistě, že je to podvod, jen mě překvapuje, že seznam tento podvod podporuje uveřejňováním jejich reklamy. Už naletělo hodně lidí, já jsem také málem naletěla, ale ještě že tu jsou diskuse a já je čtu.
Díky Odpovědi.cz, hodně spokojených uživatelů v novém roce 2016.

ZdendisCZE

Lidi je to pakárna na tahání peněz, určitě jste ke kurzu prisli jako ja odkazem(na mě odkaz vyskocil na you tube a celkem me zaujal), kdyz jsem projel internet nikde ani pipnuti o Ling Fluent, ale kazdopadne Pani Marie Drobná má sestru i v Polsku a i stejnej pocet plynule mluvicich lidi cizím jazykem 75 000 cechů stejne tak 75 000 poláků a kdovy v kolika dalsich zemích je to stejne tak :D. Nebudmě hloupí a nez neco koupíte tak si to prověřte at se to týká jakého koliv nákupu na netu..

Lafolia

yslela jsem si, že je to podvod. Ale dost to láka, hlavně lidi, kterým nejde moc se učit jazyky. Já se učím angličtinu již 12 let a stále jsem víceméně na začátku. A lákala mě představa že za 4 týdny bych se ten proklatý jazyk naučila, ale logicky to nejde. (Jako víceméně jo, ale ne za tak krátký čas, ale je fakt, že si sami můžeme udělat zábavu s jazyka, zkoušet hry, překládat, snažit si ty slovíčka zafixovat. Ale bude to dřina, ale jak se říká bez práce, nejsou koláče) A proto nás láka taková snadná cesta. A kdo by nebral snadnou cestu? obejít pár skulinek a umět něco za chvílí? A oni to vědí ty reklamy a vábná slova jak se všechno dá zvládnout jen za pár facek? A je taky podezřelé, že stojí přes 2000 a pak když si to koupíš teď za 790… Takže ušetříte? Taky velmi podezřelé. Nic na tomto světě není snadné. Možná pro ty, kteří mají v životě štěstí, a pro ty co ne, musíme hold dřít a pak možná se to naučíme. Jen musíme chtít a mít trpělivost…

Judys

Zdravím chci se ještě zeptat,
taky sem jim na to hezky skočila, ale mě to došlo ještě než sem stihla zaplatit, ale už vše bylo „závazně objednáno“.
Mužete mi poradit jak to tedy zrušit u nich tu objednávku? zatím sem přišla jen na to, že sem jim napsala mail.

renlit

Lind Fluent je těžký podvod!!!! Pozor na ně !!! Nekupujte !!!
Podávám na ně trestné oznámení pro podvod.

Petul

Klidně se k vašemu trestnímu oznámení přidám

MatPAT

Jak jste uspěl s tím trestním oznámením? děkuji

Lafolia

Myslela jsem si, že je to podvod. Ale dost to láka, hlavně lidi, kterým nejde moc se učit jazyky. Já se učím angličtinu již 12 let a stále jsem víceméně na začátku. A lákala mě představa že za 4 týdny bych se ten proklatý jazyk naučila, ale logicky to nejde. (Jako víceméně jo, ale ne za tak krátký čas, ale je fakt, že si sami můžeme udělat zábavu s jazyka, zkoušet hry, překládat, snažit si ty slovíčka zafixovat. Ale bude to dřina, ale jak se říká bez práce, nejsou koláče) A proto nás láka taková snadná cesta. A kdo by nebral snadnou cestu? obejít pár skulinek a umět něco za chvílí? A oni to vědí ty reklamy a vábná slova jak se všechno dá zvládnout jen za pár facek? A je taky podezřelé, že stojí přes 2000 a pak když si to koupíš teď za 790… Takže ušetříte? Taky velmi podezřelé. Nic na tomto světě není snadné. Možná pro ty, kteří mají v životě štěstí, a pro ty co ne, musíme hold dřít a pak možná se to naučíme. Jen musíme chtít a mít trpělivost…