Juliande

Su online kurzy dobra cesta k praci?

Chcel by som zistit kolko ludi si tvori online kurzy a ci je to naozaj prinosne. Rozmyslam nad IT rekvalifikacnym kurzom https://www.le­arn2code.sk/kur­zy/webrebel-1-html-css-javascript . Viete mi poradit aky IT kurz je momentalne najviac v trende a ci by som mal zvolit nieco ine? Nakolko som elektrotechnik moc otom neviem. Zabezpecil vam kurz povysenie v praci alebo ziskali ste koli nemu novu pracu?

Nejlepší odpověď
anonym

Nemam kurz

Výše uvedený kurz je dnes už zastaralý, v čemkoliv uvidíte termín jQuery už berte raději nohy na ramena a utíkejte. V dnešní době heldejte spíše kurzy kolem technologií ANGULAR a REACT pokud se zajímáte o frontendový vývoj webových aplikací … jQuery už nechte tlít v minulosti.

veselator1

Já si myslím, že obzvlášť v IT a například i marketingu jsou různé online kurzy velice dobrá volba. A rozhodně pokud budete mít nějaké nové dovednosti, tak vám to může při hledání práce dost pomoct. Co se týče těch kurzů, tak mně se mimo jiné například velice osvědčila i tato vzdělávací agentura – https://vox.cz/ Zkuste mrknout. Těch kurzů tam nabízí opravdu spoustu.

anonym

kurzy jsou relativně pohodlný nicméně nákladný a rozhodně samy o sobě naprosto nedostatečný způsob kterým můžete své vzdělání v IT oboru vylepšovat. Vnímejte je ale spíše jako nakopnutí určitým směrem s pár informacemi do začátku bez velké dávky následného samostudia to tak jako tak nepůjde a časem zjistíte že urdržovat své znalosti v kondici samostudiem je v podstatě ta nejefektivnější cesta vůbec. Studijních zdrojů je totiž plný internet a obvykle jimi jsou už sami tvůrci dané technologie. Proč platit za kurzy CSS a HTML když jsou specifikace obou jazyků na w3c stánkách a laicky je přibližují třeba stránky w3schools.com nebo české jakpsatweb.cz … totéž platí o dalších technologíí včetně toho zmíněného angularu který má výbornou dokumentaci přímo na angular.io a nějaké kurzy, které rozhodně problematiku nepojmou nikdy tak komplexně jako výše uvedené zdroje se mohou zdát dost nadbytečné.