Dismas

Je metoda Ling Fluent podvod?

Odpovědi
Kepler

Určitě, v poslední době se s podobnými expresními metodami roztrhl pytel. Prostě kravina. Za pár týdnů se nenaučíš ani dostatečnou slovní zásobu.

VojtaF

Dobrý den,

metoda Ling Fluent skutečně funguje. Samozřejmě, reklama je nadsazená…za 4 týdny se začátečník asi plynně mluvit nenaučí…i když, možná jsou vyjímky…

Tuto metodu používám 14 dní. Je mi 50let, učím se AJ druhým rokem, 1h, 1× týdně s lektorem v zaměstnání. Je to více méně samostudium. Po celou dobu se mi slovíčka a základní fráze učily docela težce, hlavně pro dlouhodobé zapamatování.

Metodou Ling Fluent jsem zaznamenal už v prvním týdnu , jsem schopný si celkem lehce zapamatoval nová slovíčka, která jsem dosud neznal. Vyuka formou kartičky s obrázkem, slovem, frází a poslechem je velmi účinná. Chce to jen projevit trochu trpělivosti. Mozek si na novou metodu učení zvykne během 1–2 dnů (já jsem to tak měl). Kartičky jsou řazeny podle témat a jsou jich stovky, jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé studenty. Používám tuto metodu denně cca 1hod. Opravdu je možné tímto způsobem získat TRVALE velkou slovní zásobu v krátkém čase, o proti běžnému drylu učení. Používáním metody LF jsem zjistil, že schopnost „snadného učení“ funguje nejen při vyuce cizího jazyka, ale i při učení se např. do školy, v zaměstnání atd…
Stojí za to si zakoupit VIP verzy, po slevě 3200,– kč. Máte nejen časově neomezený přístup, ale každý měsíc nové kartičky a přístup do on-line sekce s lektorem, jak pro začátečníky tak i pro mírně pokročilé. Vyuku můžete sledovat buď pasivně nebo se i zapojit formou chatu.

Ověřil jsem si na sobě v mých letech, že tato metoda není podvod, ale nemusí se každém zamlouvat. Ovšem jako Češi umíme cokoli pomlouvit a z kritizovat…(tuhle poznámku jsem si nemohl odpustit).

Naučit se cizí jazyk není jednoduché, metoda Ling Fluent Vám v to výrazně usnadní, ale nezapomínejte na MOTIVACI – důvod, proč se chcete nebo musíte cizí jazyk naučit. S odporem to nemá smysl nikdy !!
S LF je to opravdu zábava.

Petul

Ano, řadím se do zástupu těch, kteří naletěli. Po zaplacení 1500,– Kč jsem dostal obálku s nesmysly, na maily odpovídá jen automat, že se brzy ozvou. Jsem debil, jsem debil, jsem debil. Pořád se o tom píše...….