toncek87

Chci zvolit jazykovku, máte někdo tip?

Řekl bych o sobě, že jsem středně pokročilý, ale nevím jak to přesně ověřit. Spousty jazykových škol mají na webu testy, ale rád bych
si s někým osobně sedl a nechal si nastavit spíše individuálnější plán. Kamarád mi doporučil jazykovou školu Skřivánek. Mě se zase líbí Lite. Máte někdo nějaké zkušenosti?
Doplňuji:
Řekl bych o sobě, že jsem středně pokročilý, ale nevím jak to přesně ověřit. Spousty jazykových škol mají na webu testy, ale rád bych
si s někým osobně sedl a nechal si nastavit spíše individuálnější plán. Kamarád mi doporučil jazykovou školu Skřivánek http://www.skri­vanek.cz/cz/. Mě se zase líbí Lite http://www.lite.cz/ . Máte někdo nějaké zkušenosti?

Odpovědi
quentos

Rozhodně bych byl pro Lite. Sám učím jako lektor v jazykovce, jejíž metoda výuky je velmi podobná, jako má Lite, a z nesčetných referencí studentů, kteří naší školou prošli (a to fungujeme teprve necelé tři roky), musím potvrdit, že to opravdu funguje – vzhledem k tomu, že drtivou většinu času ve škole strávíte mluvením, ideálně se „rozmluvíte“ a zbavíte nesmyslného strachu z mluveného projevu v cizím jazyce. Studenty, kterým metoda „nesedla“, bych mohl spočítat na prstech jedné ruky. Ostatní jazykovky, kde tato ani podobná metoda není, jsou tahači peněz – k čemu Vám bude, že do Vás nalejou teorii, když ji pak budete mít trému použít v praxi.