Avatar uživatele
jajkax

Jazykové školy v Brně

Ahoj, mám čerstvě po maturitě a chtěla bych se zeptat na zkušenosti z brněnskými jazykovými školami. Přemýšlím o jazykové škole Polyglot http://www.po­lyglot.cz/jazy­kova-skola-PO LYGLOT/8-b rno-a-jizni-morava/620-pomaturitni-studi um/ nebo Linguaplus http://www.lin­guaplus.cz/cz/ja­zykova-vyu ka/nabidka -jazykovych-kurzu/pomaturitni-studium-an glictiny/, máte někdo s těmito školami zkušenosti? Která by byla podle vás lepší? Ještě jsem přemýšlela o Miramare, ale na ni jsem slyšela nějaké negativní zkušenosti. Nebo máte tip na jinou jazykovku v Brně?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4767 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Tak všechny školy už mám dloooouho za sebou, možná ti ale pomůže toto, poněvadž klikem na školu či recenzi se cosi dozvíš:

http://www.go­ogle.cz/search?q=Ja­zykov%C3%A9+%C­5%A1koly+v+Brn%C4%­9B&sourceid=i­e7&rls=com.mi­crosoft:cs:IE-ContextMenu&i­e=&oe=&rlz=1I7AD­FA_cs&redir_es­c=&ei=327jTZDLBY­2c-wbImf3pBg#hl=cs&­pq=jazykov%C3%A1%20­%C5%A1kola%20v%20brn­%C4%9B%20recen­ze&xhr=t&q=ja­zykov%C3%A1%20­%C5%A1kola%20Brno%20­recenze&cp=19&pf=­p&sclient=psy&rls=co­m.microsoft:cs%3A­IE-ContextMenu&rlz=1I7AD­FA_cs&source=hp&aq=f&­aqi=&aql=&oq=ja­zykov%C3%A1+%C­5%A1kola+Brno+re­cenze&pbx=1&bav­=on.2,or.r_gc­.r_pw.&fp=225ef5b­751c0523f&biw=996&bih=647

A hodně úspěchů ti holka vinšujuuu!! ))

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Hehe

Ahoj. Pokud se jedná o ty jazykovky, mám moc dobré zkušenosti s Nepustilovou jazykovou školou. Myslím, že ta jejich metoda rozhodně stojí za vyzkoušení, zvlášť pro lidi, kterým výuka v klasických jazykovkách, kde ti vlastně jen něco vyloží a ty se to pak šprtáš doma a tápeš, nesedí. Já chodím na angličtinu, u které si cením mimo jiné i toho, že se tam střídají lektoři. Vyučují tě tím pádem lidi upřednostňující různou výslovnost, což je super a velká výhoda. Na jejich stránkách http://www.njs­.cz/www/index­.php najdeš rozpis kurzů, snad budeš spokojená jako já.

před 4703 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek