Zvědavý

Máte zkušenosti s nějakým dobrým online kurzem angličtiny zdarma?

Chtěl bych vyjet do Anglie, ale nechci tam jet bez nějaké slušné jazykové průpravy. Chci jim aspoň „celkem“ rozumět a umět se aspoň „celkem“ dobře domluvit. Vyladím to až tam, ale chci být připraven. Online kurz ENG zdarma. díky

Nejlepší odpověď
quentos

Neexistuje. Představujete si to jak Hurvínek válku – kdyby to fungovalo, zkrachovaly by veškeré jazykovky. Online hodiny mohou výuku maximálně podpořit či doplnit, ale rozhodně ne nahradit. Když chce člověk pořádné výsledky, nesmí se bát investovat. Nelze sklízet, aniž by člověk zasel.

Další odpovědi
yuko

Duolingo

Zdroj: http://www.du­olingo.com

ivzez

Souhlasím s Quentosem, chcete-li se slušně
naučit některý jazyk, potřebujete k tomu, někoho,
kdo Vás povede, kdo výuku přizpůsobí tomu, co
už znáte, …

A chcete-li se domluvit, je potřeba mluvit.

Online kurzy jsou vhodné spíše pro lidi, kteří – jako já – potřebují
spíše pasivní znalost → občas potřebuji porozumět anglickému textu
z oblasti počítačů apod.

Kdybych se potřebovala domluvit, hledala bych učitele.

Zvědavý

Dobře tak tedy placené ale za rozumnou cenu.