PavlasVyleta

Lidi Hnije mi kaktus ale poze jeden v květináči mám 5 a jeden hnije co stím?

Nejlepší odpověď
cochee

Laický názor: ten hnijící už nezachráníš, opatrně jej odstraň. Máš nejspíš moc „těžkou“ zeminu, která drží moc vody, možná i přeléváš a navíc příliš často. Já nejsem kaktusář, ale z těch, co jsme měli, se nejlépe dařilo kouskům, zasazeným do něčeho, co vypadalo jako antuka (možná to dokonce i byla antuka). Ta nádoba je samotný květináč, nebo vnější nádobka na zachycení přebytečné vody? Pokud to druhé, buď ji zaměň za normální podmisku, nebo kontroluj krátce po zalití, jestli je v ní voda – pokud ano, vylít.

Další odpovědi
elkon

To je snadné, vyhodit.