Avatar uživatele
Petra09

Libila se vam vcerejsi Vymena manzelek?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kenyrts, mojitek před 4393 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Ještě jsem ani jeden pořad neviděla. Nechápu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Nekoukám.
Jak jsem zde již jednou psal, manželka a dýmka se nepůjčují !

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
avel3

Nedíval jsem se, protože na té relaci nevidím nic pozitivního. Rodiny vpouštějí diváky do svého soukromí, ale nic se tím neřeší. Jen vznikají rozepře a nadělají si kopec ostudy. Snad… pro peníze........?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

No můj názor na výměnu manželek je divný, protože je to k ničemu vyměňovat si manželky, ale včera jsem se po dlouhé do bě díval a myslím si že ta paní s tím pánem z farmy kde byly ty zvířata mají zlaté srdce, naopak ti druzí byli divní, protože měli 3 děti a oba rodiče kouřili a když měli vši, tak si nenechali poradit..... to je můj názor

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ravenne

Výjimečně jsem měla čas a dívala jsem se. Upřímně mi byla silně nesympatická zavšivená a zafilckovaná rodina – přišli mi jako parta lhářů a nevychovanců (sprostě mluvící děti bych něčím vzala po hlavě., nejhorší byl jejich tatík – být jeho ženou, emigruji.
Mimo téma – nikdy bych se tam nepřihlásila. Za prvé mám ráda své soukromí, za druhé kdo ví, kde bych skončila. No a za třetí – moje nervy na tom nejsou nejlépe, obávám se, že být v kůži paní ze statku, skočím po taťkovi od druhé rodiny a umlátím ho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
B♥A♥G

To určitě musí hrát, nemůžou to myslet vážně. Souhlasím s avel3. Vidí je v televizi třeba celá ČR a oni se tam chovají, s prominutím, jako deiové. A hlavně ta rodina s těma děckama- asi 13ti letá holkka tam kouří se svojím tatou, jsou sprostí atd. Ale je to vlastně celkově docela sranda :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

Nekoukám,ale poslední díl jsem vyjímečně viděl. Filcky+plesnivý zuby+16 tiletá holka která hulí s vlastním tátou v kuchyni+18 tiletá dementní lezbička,atd. Docela síla.
Doplňuji:
oprava : na Nově

Upravil/a: mojitek

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek