Petra09

Libila se vam vcerejsi Vymena manzelek?

Nejlepší odpověď
annas

Ještě jsem ani jeden pořad neviděla. Nechápu.

Další odpovědi
mosoj

Nekoukám.
Jak jsem zde již jednou psal, manželka a dýmka se nepůjčují !

avel3

Nedíval jsem se, protože na té relaci nevidím nic pozitivního. Rodiny vpouštějí diváky do svého soukromí, ale nic se tím neřeší. Jen vznikají rozepře a nadělají si kopec ostudy. Snad… pro peníze........?

anonym

No můj názor na výměnu manželek je divný, protože je to k ničemu vyměňovat si manželky, ale včera jsem se po dlouhé do bě díval a myslím si že ta paní s tím pánem z farmy kde byly ty zvířata mají zlaté srdce, naopak ti druzí byli divní, protože měli 3 děti a oba rodiče kouřili a když měli vši, tak si nenechali poradit..... to je můj názor

Ravenne

Výjimečně jsem měla čas a dívala jsem se. Upřímně mi byla silně nesympatická zavšivená a zafilckovaná rodina – přišli mi jako parta lhářů a nevychovanců (sprostě mluvící děti bych něčím vzala po hlavě., nejhorší byl jejich tatík – být jeho ženou, emigruji.
Mimo téma – nikdy bych se tam nepřihlásila. Za prvé mám ráda své soukromí, za druhé kdo ví, kde bych skončila. No a za třetí – moje nervy na tom nejsou nejlépe, obávám se, že být v kůži paní ze statku, skočím po taťkovi od druhé rodiny a umlátím ho.

B♥A♥G

To určitě musí hrát, nemůžou to myslet vážně. Souhlasím s avel3. Vidí je v televizi třeba celá ČR a oni se tam chovají, s prominutím, jako deiové. A hlavně ta rodina s těma děckama- asi 13ti letá holkka tam kouří se svojím tatou, jsou sprostí atd. Ale je to vlastně celkově docela sranda :D

mojitek

Nekoukám,ale poslední díl jsem vyjímečně viděl. Filcky+plesnivý zuby+16 tiletá holka která hulí s vlastním tátou v kuchyni+18 tiletá dementní lezbička,atd. Docela síla.
Doplňuji:
oprava : na Nově